Facebook Klaro
Home Kariéra
facebook tisk e-mail

Obsluha CNC ohraňovacího lisu (zámečník)

Firma Klaro, spol. s r. o. přijme do hlavního pracovního poměru obsluhu CNC ohraňovacího lisu (zámečníka).

Požadujeme:

Vzdělání střední odborné technického zaměření, zkušenosti s obsluhou CNC strojů, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Náplň práce:

Obsluha ohraňovacího lisu Safan, příprava materiálu - plech.

Nástup:

Ihned nebo po dohodě.

Platové ohodnocení:

Vysoké platové ohodnocení.

Nabízíme:

Stabilitu, benefity, práci v mladém kolektivu, po zapracování zvýšení platu.

           Adresa provozovny:

           Velké Chvalovice 187, 289 11 Pečky

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, jednosměnný

Vhodné i pro absolventy.

          Kontaktní osoba:

          Jan Vild, jan.vild@klaro.cz, GSM: 724 106 901

Svářeč - TIG

Firma Klaro, spol. s r.o. přijme do hlavního pracovního poměru svářeče - metoda TIG.

Požadujeme:

Vzdělání Střední odborné, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, praxe výhodou.

Svaření tenkostěnných nerezových materiálů metodou TIG.

           Nástup:

Nástupní plat 25.000 Kč

Nabízíme:

Stabilitu, benefity, práci v mladém kolektivu.