Facebook Klaro
Home Kariéra
facebook tisk e-mail

Technolog výroby zpracování plechu.

Firma Klaro, spol. s r. o. přijme do hlavního pracovního poměru technologa výroby zpracování plechu.

Požadujeme:

Vzdělání SŠ technického zaměření, znalost práce s CAD softwarem výhodou, samostatnost, zodpovědnost.

Náplň práce:

Zavádění nových technologických postupů, jejich optimalizace a kontrola, vývoj nových produktů, kontrola jakosti.

Nástup:

Ihned nebo po dohodě.

Platové ohodnocení:

Od 27.000 Kč.

Nabízíme:

Stabilitu, osobní růst, benefity, práci v mladém kolektivu, stravenky.

           Adresa provozovny:

           Velké Chvalovice 187, 289 11 Pečky

Vhodné i pro absolventy.

          Kontaktní osoba:

          Jan Vild, jan.vild@klaro.cz, +420 724 106 901

Programátor CNC strojů pro zpracování plechu

Firma Klaro, spol. s r. o. přijme do hlavního pracovního poměru programátora CNC strojů pro zpracování plechu.

Požadujeme:

Vzdělání SŠ technického zaměření, samostatnost, zodpovědnost.

Programování vysekávacího lisu, programování vláknového laseru.

Nástup:

Od 24.000 Kč.

Nabízíme:

Svářeč - zámečník (TIG)

Firma Klaro, spol. s r.o. přijme do hlavního pracovního poměru svářeče - zámečníka

Požadujeme:

Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, praxe výhodou.

           Nástup:

Nástupní plat 24.000 Kč; po zapracování 26.000 Kč.

Nabízíme:

           Jiří Komárek, jiri.komarek@klaro.cz, +420 602 190 502, +420 314 005 453.